تبلیغات
مجله خبرماه نود - کیهان دروغ خودش را باور کرده است!
مجله خبرماه نود
{کردار نیک گفتار نیک پندار نیک خبرماه نود
روزنامه کیهان که پیش از این ،خبر دروغ حمایت احمدی نزاد از ریاست علی لاریجانی برمجلس را ساخته و برای آن دلیلی ارائه نکرده بود، باز هم ادعای خود را تکرار و آن را باور کرده است!                                                                                                                                                                                                                روزنامه کیهان که پیش از این ،خبر دروغ حمایت احمدی نزاد از ریاست علی لاریجانی برمجلس را ساخته و برای آن دلیلی ارائه نکرده بود، باز هم ادعای خود را تکرار و آن را باور کرده است!
 
کیهان نوشته است: احمدی نزاد و حلقه حامیان نزدیک وی، ضمن لابی‌گری گسترده در مجلس هشتم، عامل اصلی ریاست علی لاریجانی و کنار رفتن حداد عادل از ریاست مجلس بودند. با این حال، روابط لاریجانی و احمدی‌نژاد از میانه راه به وخامت گرائید که اوج آن در اقدامات دور از شأن طرفین در ماجرای استیضاح وزیر کار و رفاه (بهمن 91) با آتش بیاری کسانی چون علی مطهری بود.
 
گفتنی است کیهان و رسانه های همسو با احمدی نژاد، مشترکا مدافع ریاست حداد بر مجلس و مخالف لاریجانی بودند. همچنین کیهان از ابتدا تا انتها مدافع احمدی نژاد بود و جز موارد بسیار نادر که آن هم به جریان مشایی مرتبط بود از رئیس جمهور دولتهای نهم و دهم حمایت مطلق می کرد   منبع : فرارو


برچسب ها: کیهان -دروغ -خودش -را -باور- کرده- است،
ارسال در تاریخ دوشنبه 29 آبان 1396 توسط خبرماه نود

قالب وبلاگ