تبلیغات
مجله خبرماه نود - نتانیاهو: بسیاری از امور پشت پرده است

نتانیاهو: در حال حاضر به صورت مخفیانه با کشورهای عربی ارتباط داریم؛ بسیاری از امور پشت پرده است / روابط ما پربارتر خواهد شد و در نهایت سازش می‌کنیم/ این امر به ما اجازه می‌دهد دایره صلح را توسعه دهیم                                                                                            

  اخباربین الملل ,خبرهای  بین الملل, نتانیاهو

     

خبرگزاری فرانسه پنجشنبه شب گزارش کرد، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل ضمن تمجید از همکاری میان تل آویو و کشورهای عربی، مدعی شد: روابط ما با کشورهای عربی پربارتر خواهد شد.

به گزارش  انتخاب ، نتانیاهو که در چهل و چهارمین سالمرگ «دیوید بن گوریون» مؤسس رژیم صهیونیستی سخن می گفت، اعتراف کرد: همکاری پربار ما با کشورهای عربی در حال حاضر به صورت مخفیانه صورت می گیرد، اما اطمینان دارم که روابط با آنها پخته تر خواهد شد و این امر به ما اجازه می دهد، دایره صلح را توسعه دهیم.

 

نتانیاهو تصریح کرد: میان اسرائیل و کشورهای عربی در نهایت سازش خواهد شد، چرا که بسیاری از امور مدت هاست در پشت پرده جریان دارد.

 

«یووال اشتاینتز» وزیر نیروی رژیم صهیونیستی نیز 29 آبان ماه با تاکید بر این که تل آویو با برخی کشورهای عربی روابط پنهانی دارد، اعتراف کرد: اسرائیل آماده تبادل اطلاعاتی با عربستان برای رویارویی با ایران است.

 

«گادی ایزنکوت» رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی نیز چندی پیش در گفت و گو با روزنامه عربستانی «ایلاف» گفته بود: اسرائیل با برخی از کشورهای عربی و اسلامی میانه رو از جمله عربستان ارتباط دارد.

 


برچسب ها: نتانیاهو: بسیاری- از- امور -پشت -پرده -است،

تاریخ : جمعه 3 آذر 1396 | 09:00 ب.ظ | نویسنده : خبرماه نود | نظرات